پدیده ای در عرصه “منبر”؛ استاد ایزدخواه یا همان آخوند باحال

به گزارش پارسینه، در فضای مجازی منبرهای یک روحانی غوغایی به پا کرده است که از آن به عنوان پدیده مبلغان دینی می توان یاد کرد. جستجوی نام حجت الاسلام و المسلمین ابوالحسن ایزدخواه در اینترنت شاید خیلی افراد را با این پدیده آشنا نکند اما کافی است”آخوند با حال” را در سایت هایی مانند یوتیوب و آپارات جستجو کنید تا با میزان محبوبیت و تاثیرگذاری این مبلغ دینی آشنا شوید.
وی در یکی از بخش های ماندگار سخنرانی خود که بسیاری از وبگردهای حرفه ای و غیرحرفه ای در اینترنت دیده اند می گوید:
“بخدا امان از بی سوادی “لامصیبت اشد من الجهل” دردی بدتر از درد نادانی نیست ما رو سربند کردن هر بلایی سرت میاد میگن قضا قدره ما نمیدونیم خدا فقط برای ما قضا و قدر داره، آن هم فقط بدی هامون قضا و قدره، لقمه تو خون میزنی “صبر داشته باش خدا دارد تو را امتحان میکند” مگه بیکاره خدا!!! فقط ناظم مدرسه ماست، از دانشجو پایان ترم امتحان میگیرن که ببینن چیزی فهمیده یا نه یکسره ما لقمه تو خون بزنیم، با زنم مشکل دارم با بچم مشکل دارم با عروس مشکل دارم، با مملکتم،با مملکتم، با مسئولین با شیخا و با این و . . . با همه اینا مشکل داریم بعد ما که یک مقدار گله میکنیم و آقای که (اشاره به محاسن) میگه: امتحان میکند خدا!!! خب یک بار خدا به ابراهیم گفت بچتو قربانی کن خب یک بار خدا به مادر موسی گفت بچتو بنداز تو آب، فکر کردی یکسره اینا باهم آب بازی میکردن باهم؟!!
کلیپ های جدید تصویری از حاج آقای ایزدخواه منتشر شده است که نشان می دهد ادبیات ایشان عوض نشده اما با توجه به بالا رفتن سن کمی فقط آرام تر سخنرانی می کنند اما هنوز هم با  همان شور و نشاط.
پارسینه نمونه ای از سخنرانی های قدیم و جدید حاج آقا ایزدخواه را منتشر می کند.

1 دیدگاه

  1. حسین گفت:

    سلام
    واقعا من که لذت بردم از این جور سخترانی های شما و واقعا همین شیوه رو اگر بقیه روحانیون داشته باشن دوباره مساجد و مراسمات مذهبی جون تازه ای میگیرن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *